Jeśli chcesz podjąć ciekawe wyzwania zawodowe, jesteś świadomy możliwości, jakie daje branża e-commerce, masz duże doświadczenie w pracy na stanowisku QA/Tester, a przeprowadzanie testów automatycznych nie sprawia Ci najmniejszych trudności to koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i odpowiedz na nie jak najszybciej.  Nasze zespoły rozwijają i wspierają jeden z największych systemów e-commerce, który powstał w Polsce i każdego dnia obsługuje miliony użytkowników internetowych, a swoje udane działania on-line prowadzą na tym systemie takie marki jak: Media Expert, CCC, Salony Agata, KROSS i wielu innych.

Oferujemy

  • Rozwój umiejętności w obszarze automatyzacji.
  • Rozwój umiejętności i zdobycie praktycznego doświadczenia w bardzo szerokim zakresie branży e-commerce.
  • Udział w rozwojowych projektach wewnętrznych ENP (praca z najlepszymi specjalistami w branży).
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie - jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B).
  • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne MEDICOVER grupowe na życie PZU, pakiet sportowy Medicover SPORT).
  • Szkolenia i rozwój osobisty.
  • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem pracującym na co dzień w siedzibie ENP.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanej części Katowic lub pracę zdalną (obecnie natomiast wszyscy pracujemy w 100% zdalnie, do odwołania).
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i świetnych ludzi wokół z ciekawymi zainteresowaniami.

Bardzo dobrze
REST APIPostmanJavaScript
Dobrze
CypressMS SQLNoSQLRedisGit
Początkujący
JIRAScrumLinuxBrowserStack.

Zadania na stanowisku

  • Przeprowadzanie testów manualnych systemu e-commerce.
  • Projektowanie i rozwijanie zautomatyzowanych skryptów testowych.
  • Wytwarzanie narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia testów.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych i scenariuszy testowych.
  • Analiza jakości aplikacji webowej w środowisku testowym.
  • Raportowanie defektów w zakresie realizowanych testów.
  • Współpraca z zespołem w ceremoniach scrumowych.

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Akcje
  • Premie
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Pakiet medyczny dla rodziny

Analiza Twojej aplikacji, aby przekonać się, że to właśnie Ciebie szukamy.
Rozmowa telefoniczna z jedną z osób działu rekrutacji. Nie ma się czym stresować – ważne jest, aby trochę się poznać i otrzymać informacje dotyczące Twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego, umiejętności oraz oczekiwań względem nowej pracy.
Jeśli rozmowa telefoniczna przebiegnie pomyślnie to w zależności od stanowiska na jakie aplikujesz otrzymasz zadanie rekrutacyjne do wykonania lub zaprosimy Cię na rozmowę.
Rozmowa prowadzona jest przez naszych specjalistów z danego obszaru. Podczas spotkania sprawdzamy Twoją wiedzę praktyczną, omawiamy przygotowane zadanie lub prowadzone przez Ciebie projekty i rozmawiamy o wcześniejszym doświadczeniu zawodowym. Te 1,5h to najlepszy moment, aby zadać nam wszystkie pytania dotyczące strony technicznej i biznesowej. Co więcej, od razu dostaniesz informację zwrotną, co jest super, a nad czym warto jeszcze popracować.
Niezależnie od przebiegu rozmowy informujemy każdego kandydata o naszej decyzji.

Jesteśmy E Net Production Sp. z o.o., w skrócie enp.

Pracując z nami masz realny wpływ na rozwój naszego produktu w warstwie programistycznej, jak i w warstwie biznesowej.

Możesz się uczyć od najlepszych i uczyć najlepszych – jesteśmy otwarci na ludzi i ich pomysły. Doceniamy dobrze wykonaną pracę, pozytywne nastawienie do codziennych zadań i chęć do działania.

Jeśli masz ochotę na nowe wyzwania to odwiedź stronę kariera: www.kariera.enp.pl lub napisz do nas na rekrutacja@enp.pl