Naszym Klientem jest międzynarodowy Software House, specjalizujący się w najnowocześniejszych technologiach, takich jak sztuczna inteligencja, IoT, blockchain i immersyjna rzeczywistość. Firma ma swoje oddziały w USA, Argentynie i Polsce. Aktualnie poszukujemy utalentowanych kandydatów na stanowisko Android Developer (100% zdalnie).

Lokalizacja biura: Kraków

Projekt: aplikacja natywna typu Point of Sale, skierowana dla branży sprzedażowej (zarządzanie siecią POS oraz płatnościami). 90% czasu to rozwój nowych funkcjonalności, a 10% utrzymanie.

Metodyka pracy: Scrum, w tygodniowych sprintach. Codziennie organizowane są Stand-upy', co tydzień Grooming, Planning, Post mortem oraz Tech retro. Co 2 tygodnie organizowane jest Demo oraz Retrospections.

Zespół: 7 Android Developer'ów, 2 QA'ów, Scrum Master, 2 BA'ów oraz Team Leader.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy miedzy 8:00 a 10:00)
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Nowatorskie projekty
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed (dla pracownika i partnera za darmo)
  • Budżet szkoleniowy
  • Zajęcia z języka angielskiego z native speakerem
  • Inne udogodnienia (świeże owoce w biurze, przekąski, parking, playroom, piwne piąteczki oraz budżet integracyjny, możliwość przyprowadzania psa do pracy)

Bardzo dobrze
Android
Dobrze
JavaKotlin

Opis stanowiska:

  • Praca nad rozwojem projektów typu Point of Sale
  • Rozwój aplikacji natywnych

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z platformą Android
  • Doświadczenie z językiem programowania Kotlin i Java
  • Dobra znajomość: RxJava2, Retrofit, MVP, JUnit
  • Praktyczna znajomość  MVVM, Coroutines, Dagger2
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) oraz polskiego (min. C1)
  • Umiejętność tworzenia kodu dobrej jakości
  • Doświadczenie w pisaniu unit testów

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Kursy językowe
  • Premie
  • Szkolenia
  • Pakiet sportowy
  • Konferencje

Udogodnienia w biurze

  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Pokój relaksu

Power Media

Kraków
160

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.