Lionbridge od lat zajmuje się zapewnianiem jak najlepszej jakości. Zatrudniamy ponad 1700 osób w biurach na całym świecie, dedykowanych tylko i wyłącznie testom gier na wszystkich znanych platformach. Paramy się testami funkcjonalnymi, lokalizacyjnymi oraz certyfikacyjnymi – w związku z tak szeroką ofertą, poszukujemy osób, które chcą rozpocząć (lub kontynuować) swoją karierę w tej jakże dynamicznej i cieszącej się stale rosnącą popularnością branży.

Na naszym koncie mamy wiele flagowych tytułów jak i perełki ze sceny indie, które zdobyły szerokie uznanie na rynku międzynarodowym. Współpraca z nami to furtka otwierającą ścieżkę do branży – nawet jeżeli nie zdecydujesz się na poświęcenie całego życia tesowaniu gier, Lionbridge jest świetnym miejscem na zdobycie doświadczenia i zapoznanie się z gamedevem od „drugiej strony.”

Twój zakres zadań:

  • Wykrywanie błędów w grach,
  • raportowanie błędów w języku angielskim,
  • dostarczanie informacji zwrotnej developerom i proponowanie sugestii poprawy jakości i grywalności,
  • współpraca z zespołem testerów,
  • aktualizacja przypadków testowych.

 Nasze wymagania:

  • Pasja do gier, najlepiej z doświadczeniem na różnych platformach – konsole, PC, urządzenia mobilne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – bardzo dobra komunikacja w języku pisanym i mówionym,
  • spostrzegawczość i analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • doświadczenie w testowaniu będzie mile widziane, ale nie jest wymogiem.

Pakiety i dofinansowania

  • Szkolenia

Pakiet relokacyjny

  • Otwartość na pracowników z Ukrainy

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla rowerów
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla samochodów
  • Pokój relaksu

Lionbridge Poland

Warszawa
1200

Since 20 years we provide international companies and institutions with knowledge from areas of technology, cultures, and languages which enables them to conduct an effective communication with their clients worldwide.

Nowadays we are the biggest globalization company in the world. We provide services like translations, language localization, digital marketing, managing content and testing for the owners of the most major brands worldwide.

We work together with clients from various industries as part of diverse projects which aim to ease processes of managing multilingual content, enlarge the efficiency of production, gain customers and speed up the global development.

As part of our unique model of crowdsourcing based on the cloud (Crowd-in-the-Cloud), we ensure the global integrity of the brand having regard to the specificity of local markets within every project.

With the growing demand for content dedicated to digital, social and mobile channels we help our clients to reach consumers with the message compatible with their culture and language within every communication channel and every time zone.