Optimo Development powstało w 2015 roku, od początku tworząc innowacyjne produkty IT. Od tego czasu stale się rozwijamy i bardzo dużo mamy jeszcze w planach! :) To co nas wyróżnia to wyłącznie autorskie produkty, które są zasługą współpracującego tu z pasją i zaangażowaniem Teamu! 😀

Tworzymy platformę www.plixpay.com dla międzynarodowej licencjonowanej instytucji pieniądza elektronicznego i dostawcy usług płatniczych, zapewniającą indywidualnym użytkownikom i przedsiębiorcom możliwość korzystania z usług płatniczych online na terenie całej Europy.

Dobrze
Manual testingWindowsLinuxISTQB

Z jakimi zadaniami spotkasz się u nas?

  • Testowanie aplikacji webowych oraz mobilnych
  • Przygotowanie oraz utrzymanie scenariuszy/przypadków testowych
  • Wykonywanie testów manualnych oraz raportowanie wyników
  • Znajdowanie i zgłaszanie błędów
  • Przygotowywanie czytelnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z testerami, programistami, wsparciem technicznym

Czekamy na kogoś takiego jak Ty, jeśli posiadasz:

  • Wiedzę na temat manualnego testowania oprogramowania
  • Minimum rok doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobrą wiedzę z zakresu obsługi komputera (Windows 10/Linux)
  • Dociekliwość, sumienność, kreatywność, komunikatywność
  • Umiejętności analityczne
  • Chęć rozwoju oraz zdobywania wiedzy
  • Język angielski pozwalający na zapoznanie/tworzenie dokumentacji technicznej

Docenimy dodatkowo:

  • Znajomość technologii webowych i mobilnych
  • Szkolenia, certyfikaty z zakresu testowania oprogramowania (np. ISTQB)
  • Doświadczenie w branży Fintech
  • Zainteresowanie testami automatycznymi
  • Znajomość narzędzi wspierających testowanie (Jira, Fiddler, Developers Tools, itp.)

Minimalne wymagane doświadczenie: 1 rok

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Przekąski
  • Owoce
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Lunche

Optimo Development Sp. z o.o. powstało w 2015 roku, od początku tworząc innowacyjne produkty IT. Od tego czasu stale się rozwijamy i bardzo dużo mamy jeszcze w planach! :) To co nas wyróżnia to wyłącznie autorskie produkty, które są zasługą współpracującego tu z pasją i zaangażowaniem Teamu! 😀

Nie jesteśmy software housem - tworzymy własne produkty dla setek tysięcy odbiorców na całym świecie! Obecnie rozwijamy projekty gier webowych, platformy zakładów bukmacherskich oraz nowoczesny system płatności elektronicznych.