Dla naszego międzynarodowego klienta, który zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla największych koncernów farmaceutycznych i biotechnologicznych, szukamy kandydata na stanowisko Testera manualnego. Firma specjalizuje się w tworzeniu własnego systemu,  z którego korzystają laboratoria przyrodnicze na całym świecie.

Produkt składa się z różnorodnego zestawu komponentów, w tym technologii front-end i back-end.

Zespół:

  • 1 tester automatyzujący w Polsce (pozostali w UK), 4 testerów manualnych

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów manualnych w oparciu o istniejące specyfikacje,
  • Tworzenie raportów incydentów i informowanie o postępach,
  • Pisanie nowych testów oraz modyfikacja istniejących planów testowych.

Bardzo dobrze
PL/SQL

Oczekiwania klienta:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w testowaniu manualnym,
  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki techniczne,
  • Znajomość SQL (w szczególności Oracle) byłaby dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2),
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Możliwe działania w przyszłości:

  • Automatyzacja testów UI,
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych na miejscu z klientami.

Lokalizacja: Wrocław (hybrydowo)

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o b2b (płatny urlop) lub umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Subskrypcję Pluralsight do samodzielnej nauki

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Kursy językowe
  • Premie
  • Szkolenia
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy

Udogodnienia w biurze

  • Imprezy integracyjne
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce

Power Media

Wrocław
160

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.