Mid/Senior Fullstack Developer

Codeclusive
Mid
13 000 - 17 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Zdalnie
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
20

Twoje zadania

Głównym zadaniem w naszej firmie jest budowanie produktów software'owych, a więc większość czasu spędzamy w edytorze kodu (ponad 80%).

Do naszych głównych zadań należą:

  • Implementacja nowych funkcjonalności zgodnie ze specyfikacją
  • Code review
  • Refaktoring
  • Praca z klientem w celu zaplanowania przyszłości produktu
  • Planowanie architektury

W Codeclusive staramy się pracować ze startupami i pomagać im realizować ich cele. Przekłada się to na ciekawe wyzwania, dużą autonomię i przekrój wykorzystywanych technologii.

Na dzień dzisiejszy pracujemy nad dwoma projektami:

  • narzędzie do negocjacji kontraktów dla małych i średnich przedsiębiorstw (Szwajcaria, UK)
  • platforma do prowadzenia e-lekcji (UK)

Planujemy powoli rozwijać firmę i szukamy osoby tak zwariowanej jak my, które jednego dnia potrafią dopisać funkcjonalność w PHP, a następnego rozwijać nowe rzeczy np. w Clojure, bo akurat ten język lepiej pasuje do postawionego problemu.

Szukamy osoby na poziomie Mid/Senior, która ma doświadczenie z pracą zdalną i chciałaby pracować w takim środowisku. Ponadto szukamy osoby samodzielnej, która będzie w stanie zarekomendować rozwiązanie technologiczne i doprowadzić do końca jego implementację

Jeśli interesuje Cię budowanie produktów od zera (greenfield) i wpływ na ich ostateczny kształt, to może być dobre miejsce dla Ciebie.

Wymagamy doświadczenia z dowolną technologią "server-side", biegłości w SQL, Javascripcie, HTMLu i CSSie, ale przede wszystkim oczekujemy, że masz otwartą głowę i lubisz rozwiązywać problemy software'owe z użyciem najlepszych metod.

Wymagamy również znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym albo bardzo dobrym. Znajomość języka musi wystarczać do swobodnej komunikacji na tematy techniczne i dyskusje nad usprawnieniami produktów.

Mile widziane będzie doświadczenie z PHP (np. Laravel), ReactJS albo Flutterem, ale nie jest ono niezbędne, żeby podjąć współpracę.

Umiejętności
JavaScript
SQL
HTML
CSS
Zarządzanie projektami
Metodyka
agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
zespół
Technologię wybiera
zespół
Liczba równoległych projektów
2
Software do zarządania projektami
Clubhouse/JIRA
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
2
Programiści
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
System operacyjny
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
78%
Bug fixing
15%
Wsparcie klienta
3%
Samorozwój
2%
Spotkania
1%
Dokumentacja
1%
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 5 dni
rozmowa kwalifikacyjna wstępna (~1h)
zadanie domowe (do 5 dni)
rozmowa ostateczna (~1h)

Codeclusive

Łódź, Kraków 2
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • Clojure
  • Javascript