Jesteśmy Katowicką firmą IT z ponad 100 osób na pokładzie i 1 psem. Mocno dywersyfikujemy swoje działania i mimo pandemii właśnie w okresie dwóch ostatnich lat urośliśmy najbardziej. Nasze działania skupiają się wokół własnego produktu getzendo.io, części software house (usługi na rzecz firm zewnętrznych w obszarze IT) oraz współpracy z klientem ze Stanów Zjednoczonych.

Dobrze
CypressJavaTypeScriptJIRA

TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

Szukamy testera automatyzującego, projekt prowadzimy od ponad 4 lat. By zapoznać się z ze szczegółami wejdź na stronę placester.com, jako że właśnie nad tym będziesz z nami pracował. W głównej mierze tworzymy platformę umożliwiającą agentom nieruchomości w prosty i intuicyjny sposób “wyklikanie” sobie strony internetowej.

WYNAGRODZENIE:

8 000 - 12 000 PLN netto + VAT na B2B
6 630 - 9 960 PLN brutto UoP

BENEFITY:

25 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług B2B,UZ;

Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej lub w biurze

Prywatna opieka zdrowotna (Luxmed);

✅ Dofinansowanie do karty Multisport;

✅ 2 000 PLN rocznie w ramach budżetu rozwojowego;

✅ Dofinansowanie do ubezpieczenia (Warta);

✅ MPCharity: program do którego można zgłaszać inicjatywy, które chcielibyśmy wspomóc.

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

krok 1. Około 15 minutowa rozmowa z osobą z działu HR (otrzymasz informacje o projekcie, a my zadamy kilka podstawowych pytań);

krok 2. Otrzymasz zadanie techniczne, na jego wykonanie masz 24h;

krok 3. Rozmowa z osobą z działu HR, osobą techniczną oraz Twoim potencjalnym TL;

krok 4. Rozmowa z klientem (ten krok nie zawsze ma miejsce, jednak zależy nam by się odbył bo dzięki temu poznajesz ludzi z którymi będziesz pracował/a).

MUST HAVE:

✅  + 1,5 roku doświadczenia na analogicznym lub zbliżonym stanowisku;

✅ Doświadczenie w testowaniu automatycznym;

✅ Wiedza w zakresie narzędzi:

Cypress, Javascript, Typescript
Jira/Asana
Git
DevTools
Browserstack
Postman
GraphQL

✅ Płynna znajomość języka angielskiego (min. B2);

✅ Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

NICE TO HAVE:

✅ Certyfikat ISTQB;

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Książki
  • Szkolenia

Pakiet relokacyjny

  • Premia za dołączenie

Udogodnienia w biurze

  • Gorące napoje
  • Przekąski
  • Imprezy integracyjne
  • Zimne napoje
  • Parking dla rowerów
  • Pokój relaksu
  • Owoce
  • Parking dla samochodów
  • Prysznic

MPC działa na rynku od ponad dekady. Współpracujemy z prawie 50 000 klientów z całego świata. Dostarczamy w 100% profesjonalne usługi oraz rozwiązania webowe zachowując przy tym rodzinną atmosferę w firmie. MPC tworzą młodzi ludzie pełni pasji, chęci rozwoju i zaangażowania. Nasza firma przez lata pracy zdobyła wiele nagród, jesteśmy jednym z nielicznych Power Elite autorów na Envato Marketplaces.