Pracując z nami możesz liczyć na:

  • pracę w młodym zespole IT,
  • udział w projektach rozwojowych,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • dodatkowe dni wolne,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • umowę o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,
  • ubezpieczenie NNW, kartę Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
  • atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,
  • refundację kosztów okularów dla osób z wadą wzroku: 50 zł za badanie, 200 zł za oprawki, 350 za soczewki,
  • ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.

Dobrze
JavaMySQLPostgreSQLHibernate

Zadania:

  • rozwój i utrzymanie aplikacji,
  • integrowanie aplikacji z innymi systemami,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem,
  • bieżąca obsługa i wsparcie dla tworzonych i rozwijanych systemów.

Wymagania:

  • umiejętność programowania w języku Java,
  •  umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MySQL, PostgreSQL),
  •  znajomość frameworka Hibernate,
  •  umiejętność pracy w zespole z wykorzystaniem systemu kontroli wersji typu GIT,
  •  umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w języku angielskim,
  •  sumienność, komunikatywność, samodzielność, chęć uczenia się.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość platformy Salesforce Force.com i języka Apex,
  • znajomość narzędzia budowy oprogramowania Mavena,
  • umiejętność pracy w środowisku Linux,
  • znajomość platform Liferay i/lub Alfresco.

EDICON

Poznań
50

Centrum Rozwoju Edukacji EDICON prowadzi działalność z zakresu kompleksowego wsparcia szkół i placówek oświatowych w obszarze organizacji i prowadzenia procesu dydaktycznego. Dążymy do tworzenia i wdrażania standardów kształcenia poprzez dbanie o najwyższy poziom merytoryczny, zapewnienie narzędzi i materiałów dydaktycznych oraz szkolenie kadry dydaktycznej i dyrektorów.