Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz aplikacyjny Millennium Goodie.

Jako Product Manager będziesz pracować nad rozwojem platformy smart-shoppingowej goodie, innowacyjnej platformy z pogranicza e-commerce’u i fintechu, największej aplikacji cashbackowej w Polsce. Jeżeli jeszcze jej nie znasz – możesz pobrać naszą aplikację mobilną i samemu się przekonać jak działa, jest dostępna dla każdego. Goodie to nie tylko cashback, ale także inne usługi pozwalające naszym użytkownikom oszczędzać na zakupach. Pracując z nami, będziesz miał realny wpływ na kierunek rozwoju produktu, udostępnianych usług i wzrostu bazy użytkowników.

Obowiązki:

  • Rozwijanie bazy użytkowników produktów oraz ruchu
  • Proponowanie oraz wdrażanie inicjatyw mających na cel osiąganie określonych wyników biznesowych
  • Współudział w przygotowywaniu strategii produktowej dla Goodie
  • Rekomendowanie wdrożeń dla nowych rozwiązań produktowych z obszaru e-commerce, fintech w oparciu o umiejętną analizę trendów, konkurencji, potrzeb klientów i danych własnych
  • Synchronizacja współpracy z działem komunikacji, wewnętrznym zespołem deweloperskim, sprzedaży, obsługi klienta oraz partnerami zewnętrznymi

  • Wykształcenie wyższe o profilu biznesowym lub technicznym
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w e-commerce i/lub agencjach afiliacyjnych
  • Umiejętność systematycznej obserwacji otoczenia konkurencyjnego, inicjowania zmian
  • Wiedza dziedzinowa z obszaru marketingu afiliacyjnego, e-commerce, płatności elektronicznych, aplikacji mobilnych oraz stron internetowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Silna orientacja na cele biznesowe
  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i przekładanie ich na rekomendacje biznesowe
  • Samodzielność w działaniu i gotowość do przejmowania inicjatywy

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w spółce Millennium Goodie należącej do grupy kapitałowej Banku Millennium
  • Umowę o pracę, premie kwartalne
  • Bliską współpracę nad realizacją ambitnych zadań w interdyscyplinarnym zespole
  • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, usprawnień, wdrażania nowych rozwiązań w obszarze funkcjonowania platformy zakupowej
  • Bezpieczne i elastyczne warunki pracy – praca w systemie hybrydowym (home office i praca w biurze przy zachowaniu środków ostrożności dostosowanych do aktualnej sytuacji epidemicznej)
  • Atrakcyjną lokalizację, nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
  • Swobodną atmosferę – mówimy do siebie „na Ty” i nie mamy formalnego dress code’u

Pakiety i dofinansowania

  • Premie

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Bank Millennium

Warszawa
6.750

W Banku Millennium budujemy nowoczesną bankowość, u której podstaw leży zaawansowana technologia.

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.