Oferujemy:

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań
  • Dużą samodzielność działania
  • Wyzwania, które pozwolą Ci wykazać się wiedzą i rozwinąć swoje umiejętności
  • Interesujące projekty w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Zespół współpracowników otwartych na wymianę wiedzy, pomysłów i lubiących ze sobą pracować :)
  • Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Kawiarnię pracowniczą ze zniżkami na oferowane napoje i posiłki

Obowiązki:

  • Projektowanie i optymalizacja procesów wewnętrznych IT, m. in.  Incident Management, Request For Service, Change Management, Problem Management, Configuration Management itp.
  • Określanie ról i odpowiedzialności w projektowanych procesach
  • Utrzymywanie zgodności procesów w odniesieniu do zaleceń audytowych, norm i umów z usługodawcami zewnętrznymi
  • Współpraca z Service Managerami i Service Ownerami w celu zapewnienia wysokich standardów świadczonych usług
  • Określanie i optymalizacja kluczowych wskaźników wydajności dla obsługiwanych procesów
  • Tworzenie i utrzymanie aktualności dokumentacji opisującej obsługiwane procesy, ich założenia, przebieg i standardy
  • Wdrażanie proponowanych zmian procesów IT przy współpracy z obszarem Service Management
  • Udział w audytach procesów IT oraz wdrażanie zaleceń wynikłych z audytów
  • Udział w projektach realizowanych w Departamencie Informatyki w roli wsparcia: dbanie o przekazywanie do kierownictwa i innych interesariuszy wewnątrz Banku informacji nt. statusów projektów, terminów, zasobów prac projektowych
  • Projektowanie ścieżek rozwoju kompetencji dla zespołów współpracujących w ramach Departamentu Informatyki
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Praktycznie doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji procesów IT oraz na styku biznesu i IT
  • Znajomość systemu JIRA w zakresie obsługi i projektowania prostych projektów
  • Rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji
  • Praktyczna znajomość ITIL
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim (poziom B2/C1)
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania napotkanych problemów
  • Odpowiedzialność, samodzielność, terminowość uraz umiejętność organizacji własnej pracy

Mile widziane:

  •  Znajomość systemu JIRA na zaawansowanym poziomie (administracja projektami, tworzenie kilkupoziomowych flow, konfiguracja bazy Insight)
  • Certyfikacja ITIL
  • Doświadczenie w roli koordynatora zespołu, koordynatora projektów, wsparcia projektów
  • Doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych lub firmach z sektora podlegającego regulacjom

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Premie
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy dla rodziny

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Owoce

Bank Millennium

6.750

W Banku Millennium budujemy nowoczesną bankowość, u której podstaw leży zaawansowana technologia.

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.