Dla naszego Klienta, który działa w 25 krajach i zapewnia dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko  Frontend Developer (Angular).

Stack technologiczny: Angular 12.2.9, Java 16, baza Oracle, MS SQL, MongoDB, Kotlin.

Celem projektu jest przygotowanie nowoczesnych narzędzi online, które będą wspierały sprzedaż i obsługę produktów firmy oraz budowały pozytywne relacje z pośrednikami i klientami, pozwolą także na zarządzanie siecią sprzedaży oraz  wprowadzenie programów motywacjach.

Bardzo dobrze
Angular

Zakres obowiązków:

  • implementacja procesu sprzedażowego dla nowych produktów ubezpieczeniowych w portalu sprzedażowym w jednej ze spółek,
  • wprowadzenie nowych produktów zgodnie z potrzebami,
  • implementacja nowych funkcjonalności w portalu sprzedażowym, zgodnie z potrzebami biznesowymi,
  • implementacja portali dla agentów i klientów.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie jako Frontend Developer,
  • dobra znajomość Angular 2+,
  • doświadczenie w zakresie korzystania z relacyjnych baz danych SQL,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1).

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy
  • Konferencje
  • Szkolenia

Udogodnienia w biurze

  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Pokój relaksu

Power Media

Warszawa
160

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.