Rosnąca polska firma, światowe narzędzie SaaS, 100% zespołu in-house, start-upowa atmosfera – brzmi dobrze? To czytaj dalej.

Jesteśmy firmą produktową rozwijającą własną aplikację SaaS służącą do budowania i utrzymywania relacji biznesowych dla klientów z całego świata. W ramach naszego zespołu Supportowego tworzymy nowy dział 2 linii wsparcia. Szukamy dwóch osób o analitycznym sposobie myślenia, które dobrze działają w zespole i potrafią samodzielnie zarządzać własną pracą.

Nie wymagamy od Ciebie odpisywania na tickety klientów – będziesz głównie pracować z Supporterami 1 linii, zespołem programistów i testerów rozwijającym naszą aplikację.

Cele działu:

– Tworzymy dział, który zastępuje dyżury programistów, tak, aby oni mogli się skupić na rozwoju oprogramowania, a nie wspieraniu systemu.
– Łączymy techniczne wsparcie apki z Supportem tak, aby klienci mogli dostawać szybciej pomoc w rozwiązywaniu swoich zgłoszeń. Tym samym będziemy szybciej obsługiwać case’y innych działów wspierających klientów.
– Zapewniamy dodatkowe wsparcie Testerów i pomagamy w testach aplikacji.

Bardzo dobrze
PL/SQL

Twoje zadania

  • Analizowanie problemów zgłoszonych przez wewnętrznych i zewnętrznych użytkowników
  • Wspieranie 1 linii Supportu w rozwiązywaniu złożonych problemów technicznych klientów i odpowiadaniu na pytania 1 linii Supportu przez Slack lub Intercom
  • Wspieranie zespołu Testerskiego w prowadzeniu testów nowych funkcji aplikacji
  • Bliska współpraca z zespołem Produktowym oraz Testerskim

Oczekujemy od ciebie

  • Znasz SQL i komfortowo poruszasz się po bazach danych
  • Masz doświadczenie w pracy z REST API
  • Świetnie radzisz sobie w pisemnej komunikacji po angielsku
  • Jesteś absolwentem/ką uczelni technicznej lub kierunku technicznego
  • Nie jest Ci obce hasło root cause analysis
  • Analitycznie myślisz i efektywnie się komunikujesz
  • Dobrze radzisz sobie w trudnych sytuacjach i lubisz znajdować rozwiązania skomplikowanych problemów
  • *Podstawowa znajomość Javy lub innych języków programowania (umiejętność czytania i analizy kodu źródłowego)

Pakiety i dofinansowania

  • Książki
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Konferencje

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Gorące napoje
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Woodpecker.co

Wrocław
60

Jesteśmy zespołem 60 osób zmotywowanych do wspólnej pracy, dzięki której razem tworzymy coś wyjątkowego. Lubimy swoje towarzystwo i troszczymy się o produkt, którzy wytwarzamy. Część z nas jest w firmie od jej samego początku (2015), staramy się więc jak możemy, aby utrzymywać start-upową atmosferę.

Rozwijamy nasz produkt wewnętrznie i własnymi siłami, nie robimy customowych rozwiązań dla zewnętrznych klientów. Nasza praca jest na bieżąco weryfikowana przez rynek przez małe i krótkie cykle wydawnicze.