Jesteśmy firmą produktową rozwijającą własną aplikację webową służącą do budowania i utrzymywania relacji biznesowych dla klientów z całego świata. Do naszego działu Supportowego szukamy zaangażowanej i samodzielnej osoby, która wesprze nasz zespół w zapewnianiu szybkiej i sprawnej pomocy naszym klientom.

Zależy nam na znalezieniu osoby, która ma zapał do pracy w spółce technologicznej działającej w modelu SaaS. Do Twoich codziennych zadań będzie należało rozwiązywanie technicznych case’ów zgłaszanych przez naszych klientów. Mile widziane jest więc wcześniejsze doświadczenie w dziale obsługi klienta w firmie z branży SaaS.

Co oferujemy

  • najfajniejszy zespół na świecie;)
  • budżet szkoleniowy
  • start-upową atmosferę
  • prywatną opiekę medyczną
  • siłownię w biurze
  • firmową biblioteczkę
  • spotkania integracyjne

 Twoje zadania

  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów klientów drogą mailową i przez chat
  • Edukacja klientów na temat feature’ów i produktu Spółki
  • Praca projektowa związana z procesami około-Supportowymi
  • Przeprowadzanie konsultacji, rozmowy doradcze z wybranymi klientami
  • Bliska współpraca z zespołem Produktowym

Oczekujemy od ciebie

  • Świetnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Szybko się uczysz
  • Potrafisz łączyć pracę w zespole z samodzielnym działaniem
  • Bierzesz odpowiedzialność za realizowane zadania
  • Wiesz jak efektywnie organizować i planować swoją pracę
  • Potrafisz cierpliwie wyjaśnić coś nawet najbardziej wymagającemu odbiorcy
  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak: Slack, Google Docs, LiveChat, toolami Helpdeskowymi (Intercom)
  • Jesteś osobą otwartą na pracę w późnych godzinach (zmiany rotacyjne w godzinach 8:00 - 00:00)

Pakiety i dofinansowania

  • Książki
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Konferencje

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Gorące napoje
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

rozmowa telefoniczna
spotkanie on-line
zadanie
decyzja;)

Woodpecker.co

Wrocław
60

Jesteśmy zespołem 60 osób zmotywowanych do wspólnej pracy, dzięki której razem tworzymy coś wyjątkowego. Lubimy swoje towarzystwo i troszczymy się o produkt, którzy wytwarzamy. Część z nas jest w firmie od jej samego początku (2015), staramy się więc jak możemy, aby utrzymywać start-upową atmosferę.

Rozwijamy nasz produkt wewnętrznie i własnymi siłami, nie robimy customowych rozwiązań dla zewnętrznych klientów. Nasza praca jest na bieżąco weryfikowana przez rynek przez małe i krótkie cykle wydawnicze.