SellIntegro jest czołowym dostawcą integracji systemów biznesowych z e-Commerce w Polsce. Z naszych rozwiązań korzysta codziennie blisko 5 tysięcy firm. Oferujemy ponad 500 gotowych produktów oraz pakietów integracyjnych dla najpopularniejszych polskich systemów ERP.  Klienci, którzy chcą zautomatyzować pracę swoich sklepów internetowych i stacjonarnych zdecydowanie wybierają SellIntegro.

Poważnie już było, przekonaj się jak jest realnie:

  • Pracując z nami będziesz dla naszych klientów najważniejszy w ich biznesie.
  • Staniesz się częścią rosnącego w moc zespołu, który codziennie ratuje świat sprzedaży internetowej.
  • Nasze główne zasady to samoorganizacja i wspieranie – pomagamy sobie nawzajem i bardzo cenimy ludzi, którzy pomagają innym. Pracujemy zespołowo, słuchamy pomysłów, wdrażamy rozwiązania - każdy jest ważną częścią firmy, którą tworzymy.
  • Wyślij nam swoje CV.
  • Zostań członkiem Załogi Si.

Doceniamy Twój czas. Wiemy, że oczekujesz konkretnych informacji dotyczących stanowiska, na które aplikujesz. Poznaj szczegóły:

Dobrze
C#.NETSQLgit

 Twój zakres obowiązków

  • Implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET
  • integracja systemów ERP
  • usprawnianie i automatyzacja procesów
  • Tworzenie rozwiązań dedykowanych dla liderów branży e-commerce
  • Współpraca między działami
  • Rozwijanie istniejącego oprogramowania
  • Współpraca z Klientami i Partnerami Biznesowymi

 Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w programowaniu
  • Znajomość języka C# i platformy .NET framework
  • Doświadczenie w integrowaniu systemów ERP lub e-commerce
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji konsumujących Web API
  • Znajomość baz danych i języka SQL
  • Znajomość systemu kontroli GIT
  • Znajomość technologii Webserwice - rest, soap

Pakiety i dofinansowania

  • Książki
  • Szkolenia
  • Premie
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy

Pakiet relokacyjny

  • Wskazówki adaptacyjne

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla rowerów
  • Parking dla samochodów
  • Gorące napoje
  • Imprezy integracyjne
  • Zimne napoje

SellIntegro

Wrocław
60+

SellIntegro jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży e-commerce. 2020 był przełomowym rokiem w naszej firmie. W tym czasie 5-krotnie zwiększyliśmy wielkość naszego zespołu oraz ilość obsługiwanych Klientów, a do końca roku będzie nas jeszcze więcej. Pracujemy innowacyjnie. Stawiamy na wyjątkowych i utalentowanych ludzi u podstaw wszystkiego, co robimy. To dzięki nim mamy energię i odwagę do bycia najszybciej rozwijającą się firmą w branży e-commerce w Polsce.

Cechuje nas różnorodność projektów i Klientów. To dzięki tej różnorodności tworzymy dynamiczne i otwarte środowisko pracy, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności. Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie, co daje możliwość szybszej realizacji zadań i nie ogranicza pola naszego działania.

Jesteśmy zgranym zespołem. Jeśli czujesz, że chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV.