Starszy Administrator ds. Utrzymania Aplikacji (SWIFT)

Bank Gospodarstwa Krajowego
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Opis projektu

Odpowiedzialność i zadania:

  • Administracja powierzonymi aplikacjami (SWIFT Alliance Access i SWIFT Alliance Worksation, SWIFT Sanction Screening , Alliance Lite 2, Aliance Access Kit, Basic Tracker w SWIFT, autoryzacje RMA, UPPS-SEPA, SORBNET2 i ESDK)
  • Prace związane z przetwarzaniem danych w wybranych aplikacjach
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie administracji i eksploatacji aplikacji
  • Ścisła współpraca z Departamentem Rozwoju Systemów i Departamentem Bezpieczeństwa
  • Wsparcie użytkowników (II linia)

Kogo szukamy?

Oczekiwania:

  • Znajomość systemów swiftowych (SWIFT Alliance Access i SWIFT Alliance Worksation, SWIFT Sanction Screening , Alliance Lite 2, Aliance Access Kit, Basic Tracker w SWIFT, autoryzacje RMA)
  • Doświadczenie w pracy administratora systemów informatycznych lub aplikacji w banku lub innej instytucji finansowej
  • Dobra znajomość administracji aplikacji w środowisku Windows
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek – informatyka)
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z dostawcą i korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Znajomość systemu UPPS-SEPA, SORBNET2 i ESDK będzie dodatkowym atutem

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Warszawa 1800
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET
  • Java