Czym zajmuje się ten zespół?
Nasz zespół zajmuje się szeroko pojętą infrastrukturą sieciową DC. Do naszych głównych zadań należy projektowanie, rozwój i utrzymanie rozwiązań w oparciu o urządzenia L2/L3, systemów bezpieczeństwa, infrastruktury VPN, rozwiązań Application Delivery Controller. Zapewniamy stabilność i wydajność infrastruktury sieciowej dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych. Uczestniczymy w wielu projektach prowadzonych przez Bank, rekomendujemy i opiniujemy proponowane rozwiązania w obszarze sieciowym. Stale współpracujemy z zespołami platformowymi (cloud, wirtualizacja, konteneryzacja) oraz z Departamentem Bezpieczeństwa. Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy wspólnie i wspieramy się nawzajem. Dołącz do zespołu Krzyśka Dudy na staż jako inżynier/ka IT!

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • wsparcie opiekuna merytorycznego i HR na każdym etapie trwania stażu,
  • szeroki pakiet szkoleń miękkich i technicznych, np. z kompetencji chmurowych czy zaawansowanej analizy danych,
  • umowę o pracę na okres 6 miesięcy z opcją przedłużenia dla najlepszych,
  • wynagrodzenie na poziomie 4000 zł brutto,
  • pracę w modelu hybrydowym - Home Office i 2 razy w miesiącu spotkania zespołowe w biurze w Łodzi/Warszawie,
  • 10 dni urlopu (zgodnie z kodeksem pracy).

Brzmi ciekawie? Nie czekaj - aplikuj :)

Co dalej?

  1. Zapoznamy się z Twoim CV i formularzem.
  2. Zaprosimy Cię do wykonania testu logicznego (online).
  3. Porozmawiasz telefonicznie z rekruterem.
  4. Spotkasz się online z opiekunem stażu.
  5. Do 15.07 damy znać, jak Ci poszło - trzymamy kciuki!

Jakie będą Twoje zadania?

  • utrzymywanie i monitorowanie infrastruktury sieciowej DC,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie występujących problemów,
  • obsługa bieżących potrzeb klientów wewnętrznych,
  • przygotowanie i utrzymywanie dokumentacji oraz procedur,
  • udział w projektach rozwojowych prowadzonych w bank

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • ogólnej wiedzy z obszaru sieci LAN/WAN,
  • gotowości do podejmowania samodzielnych decyzji,
  • pewności siebie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobrych zdolności komunikacyjnych,
  • otwartości na zmiany,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy, ale także pracy w grupie,
  • chęci rozwoju.

Pakiety i dofinansowania

  • program well-being „z energią po zdrowie”
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • wsparcie lidera i mentoring
  • różnorodność technologii
  • szkolenia

Udogodnienia w biurze

  • elastyczne godziny pracy i praca zdalna
  • ubezpieczenie na życie
  • imprezy integracyjne

mBank

8000

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas –  w pracy i po pracy.

Zaczynając pracę u nas, w jednym z największych software house’ów w kraju masz szansę spotkać ponad 1000 osób, doświadczyć miliony linii kodu w nowoczesnej i przyjaznej organizacji.

Od 2015 pracujemy zwinnie. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Wiemy, że usprawnianie się to jest niekończący się proces.

Zgodnie z naszą nową strategią, w najbliższych latach skupimy się mocno na poniższych obszarach:

• Jakość & dostępność systemów

• Cloud-readiness

• Bezpieczeństwo

• Zaawansowana analityka biznesowa & sztuczna inteligencja

Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online.