Java Full-Stack Developer

T-Mobile Polska S. A.
Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
20%

Twoje zadania

GŁÓWNE ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Rozwój oprogramowania, systemów i platform domeny CRM B2C w T-Mobile w oparciu o wymagania biznesowe przygotowywane w modelu zwinnym (Epics, User Stories);
  • Współpraca z właścicielami produktu (praca w metodykach zwinnych), specjalistami UX, zespołami CI/CD i Release Management, testerami na różnych etapach tworzonego oprogramowania w zakresie: analizy wymagań, projektowania systemu, tworzenia kodu, testów manualnych i automatycznych i deploymentu;
  • Udział w tworzeniu produktów T-Mobile opartych o mikroserwisy, rozwiązania chmurowe, systemy CRM, ERP, e-commerce;
  • Ścisła współpraca z testerami manualnymi i automatycznymi, również przy przygotowywaniu testów manualnych i automatycznych;
  • Diagnozowanie i poprawa błędów;
  • Definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych;
  • Współpraca z zespołem oraz przygotowywanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej.

W naszym zespole zajmujemy się rozwojem oraz utrzymaniem systemów backendowych dla flagowej aplikacji mobilnej T-Mobile. Realizujemy ciekawe projekty, które dostarczają realną wartość dla klienta a co za tym idzie efekty naszej pracy możemy oglądać codziennie na produkcji. W naszych działaniach skupiamy się na dostarczaniu wartości biznesowej naszych wewnętrznych interesariuszy (B2B, B2C) aby ich produkty były dostępne dla naszych Klientów po przez aplikację mobilną.

Czego możesze się spodziewać?

  • Będziesz członkiem kilkunastoosobowego zespołu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie środowiska;
  • Codziennie spotkają Cię ciekawe zadania zorientowane na dostarczenie wartości biznesowej;
  • Będziesz miał wiele możliwości rozwoju i poznawania nowych technologii, m.in. Big Data, Hadoop;
  • Pracujemy w sposób zwinny – wykorzystujemy Agile i SCRUM w codziennej pracy;
  • Odpowiedzialności End to End za realizowane inicjatywy;
  • Przestrzeni do kreacji, realizacji ciekawych pomysłów oraz zmierzenia się z wyzwaniami współczesnego biznesu;
  • Współpracy w oparciu o kontrakt B2B.

  • Praktyczne doświadczenie w roli Full-Stack Developer i realizacja projektów dla średnich i dużych przedsiębiorstw (minimum 4 lata)
  • Bardzo dobrą, potwierdzona realizacją w projektach, znajomość zagadnień związanych z mikroserwisami, konteneryzacją, rozwiązaniami chmurowymi;
  • Dobrą znajomość zagadnień związanymi z relacyjnymi (Oracle DB, PostgreSQL) i nierelacyjnymi (Cassandra, MongoDB) bazami danych (najchętniej potwierdzona certyfikatami);
  • Dobrą znajomość HTML5, CSS3, JavaScript;
  • Znajomość framework-ów: Angular, AngularJS, jQuery, Bootstrap;
  • Znajomość języka programowania Java i framework-ów: J2EE, Spring, SpringBoot;
  • Znajomość WebServices: WSDL, SOAP, REST, JSON oraz przetwarzania XML;
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami obsługi kolejek komunikatów (np. Apache Kafka, RabbitMQ);
  • Znajomość UML i Enterprise Architect;
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością systemów webowych;
  • Bardzo dobrą znajomość narzędzi: Jenkins, GIT, Maven, Cucumber, Docker, Kubernetes, KIBANA, shell scripts;
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
Umiejętności
Microservices
Java
Oracle Database
PostgreSQL
Cassandra
MongoDB
Scrum
HTML5
JavaScript
WebServices
Apache Kafka
UML
Enterprise Architect
Jenkins
Kubernetes
Cucumber
Kibana
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE