Konsultant Dostarczania Rozwiązań IT

7N
Senior
90 - 105
pln
netto / godzina (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Toruń
Praca zdalna
20%

Twoje zadania

  • Planowanie zapotrzebowania na specjalistów i technologie
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym zgodnie ze strukturą portfelową
  • Aktywne wsparcie klientów wewnętrznych w definiowaniu nowych produktów oraz zmian funkcjonalnych dla już istniejących
  • Opracowanie i utrzymywanie harmonogramu prac IT
  • Koordynacja prac zespołów i dostawców IT
  • Stworzenie warunków do efektywnej pracy zespołu projektowego IT
  • Zapewnianie sprawnego przepływu informacji niezbędnych do realizacji zadań poszczególnych osób i zespołów
  • Współpraca z innymi jednostkami grupy w ramach realizacji prac projektowych
  • Odpowiedzialność za dostarczenie produktów niefunkcjonalnych IT projektów zgodnie z ładem projektowym IT (RFI/RFP, Umowa, Budżet IT, Harmonogram IT
  • Zarządzanie zmianą w projekcie w ramach prac IT
  • Koordynacja postępowań zakupowych IT
  • Analiza ryzyk technologicznych, wsparcie rozwiązywania problemów
  • Budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Raportowanie postępów prac

​Poszukujemy doświadczonego Konsultanta Dostarczania Rozwiązań IT, który wesprze tworzenie i wdrażanie nowych, oraz zmiany i integrację istniejących, rozwiązań informatycznych w obszarze Order to Delivery/Order Management w branży farmaceutycznej.

Kogo szukamy?

  • Doświadczenie w organizacji IT opartej o procesy
  • Umiejętność identyfikacji i zrozumienia potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie dostarczanego oprogramowania
  • Znajomość metodyki PRINCE2 oraz dowolnej metodyki Agile
  • Doświadczenie w organizacji i koordynacji prac zespołu projektowego
  • Umiejętność budowania dobrych relacji wewnątrz zespołu projektowego
  • Umiejętności planowania i egzekwowania powierzonych zadań
  • Umiejętność podejmowania nowatorskich rozwiązań, przewidywania skutków podjętych działań oraz tworzenia planów alternatywnych
  • Bardzo dobre zdolności analityczne
  • Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność dokumentowania pracy
  • Automotywacja, determinacja w realizacji zadań
  • Orientacja na cel i wyniki
  • Pragmatyzm, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • Zdolności prezentacyjne i umiejętność przekonywania do swoich racji
  • Asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany

Umiejętności
Agile
Prince2
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, Prince2
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt
Technologię wybiera
Architekt
Możliwość zmiany projektu
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 5 dni
Rozmowa telefoniczna z 7N (15 minut)
Rozmowa rekrutacyjna z 7N (1-1.5h)
Rozmowa rekrutacyjna z klientem (1-1.5h)

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript