Dla firmy specjalizującej się w szeroko pojętej integracji usług, procesów oraz systemów IT, poszukujemy doświadczonego DevOps Engineera który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za automatyzację instalacji, konfiguracji i testowania produktów wytwarzanych w Spółce, świadczenie usług wsparcia dla produktów dostarczanych do klienta, a także utrzymanie i rozwój infrastruktury serwerowej Spółki.

Stack technoligiczny:

  • CI/CD -> Jenkins, GitLab CI
  •  Repository Manager -> Nexus, Artifactory
  •  Issue tracking/Project Management -> Jira, YouTrack
  •  Java app servers -> Wildfly/JBoss
  •  Hypervisor -> Proxmox (KVM, LXC), Vagrant
  •  Containerization -> Docker, Podman, Kubernetes/Rancher
  •  Monitoring -> Icinga2, ELK
  • TIBCO products portfolio -> EMS, BusinessWorks, ActiveMatrix BusinessWorks (legacy), Hawk
  •  Main Client's
  • Deployment automation: Ansible, AWX/Tower, RPMs
  • Shell Scripting ( BASH )
  •  Databases: Oracle, Postgres, MariaDB
  •  Middleware: Axway API Gateway Manager
  •  OS -> RHEL 8.x,7.x,6.x (we use CentOS/OracleLinux)

W zamian za pracę otrzymasz:

  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • 100 % pracę zdalną
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość współtworzenia kierunków rozwoju technologicznego firmy

 Zakres obowiązków:

  • Automatyzacja instalacji, konfiguracji i testowania dostarczanych produktów za pomocą Ansible
  • Bieżące utrzymanie systemów Linux, systemów wirtualizacji i innych działających na nich usług
  • Bieżące utrzymanie i rozwój wewnętrznych środowisk testowych i programistycznych
  • Analiza i rozwiązywanie problemów pojawiających się w utrzymywanej infrastrukturze
  • Automatyzacja procesu tworzenia i testowania aplikacji
  • Wsparcie zespołów programistycznych we wdrożeniach
  • Współpraca z Zespołem Wsparcia przy złożonych problemach klienta
  • Dyżur jako druga / trzecia linia wsparcia
  • Współpraca przy ciekawych projektach związanych z rozwojem infrastruktury

 Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość narzędzi automatyzacji: Jenkins, Ansible, Gitlab (lub podobnych rozwiązań devops)
  • Dobra znajomość systemów Linux, ze szczególnym uwzględnieniem RHEL/CentOS
  • Umiejętność pisania skryptów (bash, python)
  • Doświadczenie w automatyzacji powtarzalnych zadań administracyjnych
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu usług HA

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu wersjonowania Git
  • Doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu środowisk wirtualizacji i konteneryzacji
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi HashiCorp (Terraform, Vagrant, Packer, Vault)
  • Znajomość zagadnień bazodanowych od strony administracyjnej (Oracle, Postgresql, MariaDB)
  •  Znajomość rozwiązań (instalacja / konfiguracja TIBCO)

Pakiety i dofinansowania

  • Szkolenia

Udogodnienia w biurze

  • Imprezy integracyjne

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.