SAS Developer

7N
Mid
100 - 120
pln
netto / godzina (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
50%

Twoje zadania

  • Rozwój oprogramowania i udział w nowych projektach
  • Analiza wymagań
  • Projektowanie rozwiązań
  • Testowanie oraz dokumentowanie rozwiązań
  • Administracja środowiskiem, diagnozowanie i rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych problemów (L3)
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi – zlecanie i odbieranie prac, nadzór techniczny, wgrywanie poprawek do hurtowni danych i mechanizmów ETL

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

Poszukujemy SAS Developera w związku z rozwojem zespołu w Polsce u jednego z naszych klientów z branży finansowej.

Możliwość pracy zdalnej do 50% w tygodniu.

Naszym konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 16 800 - 20 160 PLN + VAT (100 - 120 PLN/h) + VAT przy współpracy podwykonawczej, w zależności od poziomu doświadczenia.
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant.
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.).
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy.
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat).
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2019: https://www.youtube.com/watch?v=i5KjJpFBNpI)

Kogo szukamy?

  • Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu SAS 4GL
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle i SQL
  • Umiejętności w rozwiązywaniu problemów, odpowiedzialność i samodzielność
  • Znajomość technologii: SAS Base 9.4, SAS Management Console 9.4, SAS Enterprise Guide 7.12, narzędzia ETL
  • Mile widziane technologie: SAS/STAT – Statistical analysis 14.1, SAS/GRAPH – Graphics and presentation 9.4, SAS OLAP – Olap Cube Studio 9.4, SAS Enterprise Miner – 14.1, SAS Credit Scoring 14.1, SAS Visual Analytics 7., SAS Add-in For Microsoft Office 7.12, SAS Data Integration 4.9
  • Mile widziana będzie znajomość systemów DEF3000 lub LEO Leasing

Podział czasu pracy
Nowe funkcje
50%
Bug fixing
20%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript