Analityk Systemowo-Biznesowy

11.8k - 16.8k pln netto / mies. (B2B)

7N
Mid
11 760 - 16 800
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Gdańsk

Twoje zadania

  • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne
  • Modelowanie procesów biznesowych
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemu
  • Współpraca z zespołem developerskim

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

Obecnie poszukujemy samodzielnego Analityka Systemowo-Biznesowego do 9-osobowego zespołu pracującego na projekcie dotyczącym budowy nowej aplikacji mobilnej z obszaru bankowości. Proponujemy długotrwałą współpracę w dobrze zarządzanym środowisku pracującym zgodnie ze Scrumem.

  • Min. 3 lata doświadczenia w roli Analityka w projektach IT
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Umiejętność modelowania systemów IT
  • Dobra znajomość UML, BPMN i SQL
  • Umiejętność pracy z wykorzystaniem narzędzi Jira i Confluence
  • Mile widziane: doświadczenie w branży finansowej (preferowany obszar aplikacji mobilnych); znajomość Enterprise Architect

Umiejętności
UML
BPMN
SQL

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Windows
  • Linux