Projektant / Programista Java

Asseco Poland S.A.
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Korfantego 83a, Katowice
Praca zdalna
20%
Płatny urlop
26

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • projektowaniem i implementacją aplikacji internetowych z wykorzystaniem technologii JEE w projektach realizowanych dla jednego z największych systemów w kraju, który gromadzi dane kilkudziesięciu milionów ubezpieczonych
  • utrzymaniem i rozwojem wdrożonych systemów informatycznych
  • wsparciem merytorycznym i technologicznym dla projektantów oraz programistów z zakresu utrzymywanych przez zespół produktów oraz technologii w nich użytych
  • tworzeniem i aktualizacją dokumentacji systemu (w zakresie projektu technicznego)

Masz doświadczenie w programowaniu w języku Java? Chcesz dalej rozwijać się w zespole doświadczonych ekspertów? Chcesz poznać zintegrowany system informatyczny, z którego korzysta w Polsce kilkaset placówek ochrony zdrowia? Chcesz się rozwijać w kierunku stanowiska Projektanta? Jeśli to brzmi ciekawie – zaaplikuj i poznaj szczegóły!

  • minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku Projektanta i minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowanie kierunki: informatyka, elektronika, telekomunikacja)
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu:
  • wzorców projektowych
  • projektowania systemów informatycznych z wykorzystaniem UML (znajomość Enterprise Architect)
  • umiejętność efektywnego i skutecznego działania
  • dokładność oraz terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz zmysł analityczny

Umiejętności
JEE
UML
Enterprise Architect
Spring
Web Services (WSDL, XML, XSD)
SQL
Angular

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
6 - 20
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
30%
Samorozwój
20%
Spotkania
20%
Wsparcie klienta
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#