Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Trwa nabór do X edycji Nokia Academy

Nokia Academy umożliwia uczestnikom stopniową adaptację do realiów pracy w dużych komercyjnych projektach.

Właśnie rozpoczął się nabór do jubileuszowej, dziesiątej edycji Nokia Academy – autorskiego projektu szkoleniowego prowadzonego przez wrocławski oddział Nokii. Akademia skierowana jest do testerów i programistów języka C++, a z edycji na edycję rośnie zainteresowanie projektem. Zapisy potrwają do 8 lutego.


Nokia Academy skierowana jest do osób, które posiadają zarówno wykształcenie techniczne oraz około-techniczne, ale nie mają jeszcze wystarczającej wiedzy lub doświadczenia w danych obszarach. Z programu mogą skorzystać także osoby, które chcą zmienić ścieżkę kariery zawodowej i spróbować swoich sił w obszarze IT. Kandydat musi spełnić kilka podstawowych kryteriów - jak chociażby dyspozycyjność i chęć do pracy po zakończeniu Nokia Academy. Wymagana jest również dobra znajomość angielskiego czy posiadanie przynajmniej podstawowej wiedzy z programowania, testowania, telekomunikacji, matematyki, algorytmiki czy fizyki.


- Decydując się na stworzenie Akademii, chcieliśmy dać szansę osobom, które zgłaszają się do nas na rozmowy rekrutacyjne ale czasem brakuje im jedynie uzupełnienia wiedzy, aby zacząć pracę w Nokii. Nasze szkolenia skierowane są do bardzo szerokiego grona osób - od studentów ostatnich lat do osób z doświadczeniem w dziedzinach pokrewnych do programowania. – wylicza Iga Smardzewska, jedna z organizatorek Akademii.


Kilka kroków do sukcesu


Pierwszym krokiem do spróbowania swoich sił w Akademii jest zgłoszenie i rejestracja na stronie http://nokiawroclaw.pl/nasze-akcje/akademia/. Proces rekrutacyjny weryfikuje zdolności uczenia się i przyswajania wiedzy. Szczegółowe informacje dotyczące etapów rekrutacji znajdują się na podanej stronie internetowej. Co ważne, w jubileuszowej, X edycji szkolenia odbędą się popołudniami, a nie w godzinach biznesowych jak miało to miejsce do tej pory. Akademia potrwa od 6 marca do 27 kwietnia 2018 roku, a jej wynikiem końcowym ma być stałe zatrudnienie we wrocławskim oddziale Nokii.

- Jak pokazuje frekwencja, Nokia Academy okazała się strzałem w dziesiątkę. Główną jej zaletą jest stopniowa adaptacja uczestników do realiów pracy w dużych komercyjnych projektach dotyczących rozwoju, integracji i weryfikacji oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych – mówi Martyna Kosiorek, Manager Działu Rekrutacji.


Aplikować można do 8 lutego 2018 roku, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.nokiawroclaw.pl w zakładce „Nasze Akcje”. Tam również znajdują się wszystkie informacje dotyczące X. edycji Nokia Academy. Organizatorzy zachęcają do kontaktu mailowego: wroclaw.academy@nokia.com


O firmie Nokia

Tworzymy technologie łączące świat. Wspierani przez badania i innowacje z laboratoriów Nokia Bell Labs, służymy dostawcom usług komunikacyjnych, administracji, dużym przedsiębiorstwom oraz konsumentom najbardziej kompletnym, całościowym portfolio produktów, usług i licencji w branży.

Od infrastruktury umożliwiającej działanie sieci 5G oraz Internetu rzeczy, do rozwijających się aplikacji dla wirtualnej rzeczywistości i cyfrowego zdrowia, kształtujemy przyszłość technologii, które pozwolą przekształcić ludzkie doświadczenia.

www.nokia.com

www.nokiawroclaw.pl

Zobacz kogo teraz szukają

Zobacz jakie firmy chcą Ci płacić więcej.

Ile teraz zarabiasz?

Podpowiedzieliśmy już razy.

Mamy ponad 1200 ofert pracy. Zobacz o ile więcej możesz zarabiać. » [zamknij]